Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Lojrat Krembee: Lojrat E Seksit Falas Online

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Le të luajmë!

Përshëndetje, mik! Dëshiron të gjesh titujt MË të MIRË NË Internet? I lodhur nga studiot që të lënë poshtë me tituj të dobët, që nuk e godasin tamam vendin? Atëherë keni ardhur në vendin e duhur! Lojrat e krembisë u krijuan në gusht të 2017-tës dhe që atëherë, kemi punuar palodhshëm për të prodhuar disa nga titujt më të lartë rreth kësaj kanë fituar vlerësime kritike dhe zemrat e shumë lojtarëve me brirë. Nuk ishte me e lehte per ushtrime, por kur je ne biznes duke botuar shume lojra porno fantastike, do qe te jete nje shetitje ne park?, Jo, sigurisht që jo! Kjo është arsyeja pse ne kemi qenë jashtëzakonisht të durueshëm, lustruar prodhimet tona dhe pastaj i dërguam tek ju, konsumatorit të njohur, në mënyrë që lojrat të përballen me muzikën dhe të shohin se si ata bëjnë në botën reale. Le të themi se që kur jemi online për rreth 4 vjet, ne jemi me të vërtetë të impresionuar me raportin tonë të kujdesjes për lojtarët dhe të mendojmë se të gjithë ata nuk duan asgjë më shumë se të përdorin platformën tonë 24/7. Pasi të regjistrohesh dhe të hysh, ndoshta do të ndihesh në të njëjtën mënyrë. Jemi betuar që do të bëjmë lojrat MË TË MIRA DHE nuk do të ndalemi së shpejti., Kjo do të thotë se sa më shpejt të hysh, aq më mirë! Pse të presësh, kur të vish të luash porno në këtë moment?

Një koleksion i shkëlqyer pornografik.

Donim t'u jepnim njerëzve një grumbull opsionesh kur erdhi Puna te Lojrat Me Krembinë, prandaj kemi tre ekipe kryesore që punojnë me zhanre të ndryshme titujsh. Përveç kësaj, kemi gjysmë duzine artistësh që kontribuojnë me metodën e tyre unike në grafikat erotike dhe i kemi parë të gjithë të marrin pjesën e tyre të ndershme të lavdërimit nga lojtarët brenda platformës sonë. Oh, a e përmenda se qasja është krejtësisht pa pagesë? Nuk ke pse të paguash asgjë, nëse do të bëhesh anëtar i projektit tonë, dhe të shkosh në lojrat e forta., Ne kemi miratuar një qasje të lirë që vë pushtetin e vendimeve në duart tuaja kështu që ju mund të zgjedhin për të shkuar në një mënyrë apo në një tjetër. Ka qenë një marrëveshje fantastike deri tani dhe kemi në plan t'i mbajmë gjërat si këto përgjithmonë. I kemi rezistuar kërkesës për të akuzuar që nga fillimi, thjesht sepse mendojmë se nëse ke një koleksion të veçantë lojrash, nuk do të të duhet t'u kërkosh njerëzve të paguajnë para se të luajnë. Kështu që shkurt, duhet t'i harrosh ato vendet e tjera të plehrave që nuk të japin akses pa dorëzuar një sasi të madhe parash., Ne jemi djemtë e duhur për punën dhe nëse nuk je i lumtur, nuk ke humbur asgjë! Sistem i mrekullueshëm, ë?

Zgjidh titullin tënd

Siç janë tani gjërat, biblioteka e Lojrave Të Krembisë përbëhet nga 27 lojra që janë lëshuar plotësisht dhe 4 të tjera në provat beta. Ne jemi përpjekur të qëndrojmë të angazhuar për një program lëshimi prej 5 lojrash të reja çdo vit dhe kemi arritur t'i përmbahemi deri tani, të gjitha ndërsa i përmbahemi pritjeve tona për cilësi dhe polonisht. Mos bëni gabim në lidhje me të: lojrat që do të shihni brenda janë gati për tu luajtur dhe gjithmonë do të jenë. Nëse po kërkon aventura, jemi në një pozitë të përkryer për të t'i dhënë ty., Do të jetë e vështirë edhe për ju t'i rezistoni tundimit të luajtjes së të gjitha 27+ lëshimeve: paçi fat me menaxhimin e varësisë tuaj ndaj projektit tonë të vogël këtu! Është e vështirë të qëndrosh i qëndrueshëm dhe i mbyllur kur e kupton sa e pabesueshme janë të gjitha opsionet e lojrave të pornos. Shanset janë që ju do të jetë goditje dhe goditje gjithë natën larg. E vetmja këshillë që kemi është kjo: sigurohu që ke ndonjë lloj lubrifikanti, sepse fërkimi të djeg në pallën tënde nuk është gjë e mirë për të patur!

Libraria e plotë e videove

Në krye të lojrave tona të pornos falas, kemi vendosur gjithashtu të përfshijmë një koleksion të vogël videosh SEKSI 3D dhe të stilit hentai. Unë them pak-rezulton se janë mbi 3,000 ngarkesa unike në tubin tonë tani, me rreth 300 apo më shumë duke u prodhuar dhe botuar drejtpërdrejt nga ne. Çfarë do të thotë kjo, saktësisht? Do të thotë që nuk do të mund të shohësh asnjë nga Këto në Internet. Këto gjëra vijnë vetëm nga studiot E Lojrave Të Krembisë dhe nëse do ta shohësh, duhet të vish në lojë., Mund të zgjidhni edhe të shkarkoni këto video në lokale nëse dëshironi një kopje në PC-në tuaj. Janë të disponueshme në 1080p me minimum dhe gjërat që prodhuam ne mund të hyjnë NË 4K – për një pagesë të vogël! Ne gjithashtu kemi një komunitet në lulëzim këtu me një forum aktiv dhe server Përçarjeje. Të bisedosh me zhvilluesit është një shëtitje në park dhe nuk do të ndihesh kurrë sikur je shumë larg nga pasja e një ndihme në një çështje loje që ke. Forumet kanë gjithashtu një seksion për modset doganore që disa lojtarë me brirë e kanë krijuar-shumë të ëmbël, eh?

Qasja në të gjitha pajisjet

Nëse je me pajisje të lëvizshme APO PC, do të mund të luash Lojëra Me Krembinë pa probleme. Loja jonë shkon në katër shfletuesit kryesorë: Firefox, Skaj, Safari dhe Chrome. Duke pasur parasysh se keni qasje në një nga këto dhe një lidhje aktive Në Internet, e gjithë databaza e lojrave Këtu në Lojërat Krembee është e juaja për t'u kënaqur. Më tej, kemi sinkronizimin e reve, që do të thotë se ju mund të kaloni në mënyrë të mundimshme mes pajisjeve kurdo që ju dëshironi dhe nuk do të humbni progres., Kjo teknologji është mjaft e kohëve të fundit dhe ne besojmë se ne jemi një nga njerëzit e parë që projektojmë një zgjidhje për të, por testimi tregon se është 100% funksionale dhe po – pornot e varur nga lojtarët që vijnë të na vizitojnë çdo ditë janë mjaft të pakënaqur me mënyrën se si funksionon e gjithë kjo.

Faleminderit shumë që erdhët nga Lojërat Krembee: tani pse nuk krijoni një llogari falas dhe hyni brenda? Ti e di që ka kuptim!

Luaj Falas Tani